Cadre didactice de la departamentele externe


#NumeDepartamentEmailBirouInterior
Prof.dr.ing. Marius KLOETZER
Automatică și Informatică Aplicatăkmarius@ac.tuiasi.roA3-11344
Conf.dr.ing. Letiția MIREA
Automatică și Informatică Aplicatălmirea@ac.tuiasi.roA1-141333
Ș.l.dr.ing. Liviu ȚIGĂERU
Bazele Electroniciiltigaeru2etti.tuiasi.ro209
Ș.l.dr.ing. Georgeta CIOBĂNAȘU
Comunicare Graficăciobanasu2004@yahoo.com2529
Conf.dr. Florin Alexandru LUCA
DPPD – Economie și Marketingafluca@yahoo.com1276
Lect.dr.ec. Dumitru FILIPEANU
DPPD – Economie și Marketingfilipeanu@hotmail.com
Lect.dr. Petronela PARASCHIV
DPPD – Educație fizicăpetrouti@yahoo.com
Conf.dr. Daniela ENE
DPPD – Limbi străineaniela24ene@yahoo.com2285
Lect.dr. Horia CHIRIAC
DPPD – Științe Socio-Umanehoriachiriac@yahoo.com2145
Conf.dr. Dan Marius DOBREA
Electronică Aplicată și Sisteme Inteligentemdobrea@itti.tuiasi.ro275
Prof.dr.ing. Camelia PETRESCU
Electrotehnicăcampet@ee.tuiasi.ro1140
Conf.dr.ing. Ioan CLEJU
Electrotehnicăicleju@etti.tuiasi.ro214
Ș.l.dr.ing. Cristina VATAVU
Electrotehnicăcvatavu@tuiasi.ro1115
Conf.dr.ing. Brîndușa CIOBANU
Fizicăbciobanu2003@yahoo.com2264
Asist. Simona BĂCĂIȚĂ
Fizicăbsimona77@yahoo.com2264
Prof.dr.mat. Narcisa DUMITRIU
Matematică și Informaticănapreut@math.tuiasi.ro223
Prof.dr.mat. Claudiu-Răducu STRUGARIU
Matematică și Informaticărstrugariu@math.tuiasi.ro223 / 254
Conf.dr.mat. Ariadna Lucia PLETEA
Matematică și Informaticăapletea@math.tuiasi.ro223 / 255
Lect.dr. Gabriela GROSU
Matematică și Informaticăggrosu@math.tuiasi.ro223